Karate versenyeredmények

A Sanbon SE karatékáinak versenyeredményei

Az eredmények egyéni összesítése a Karatékák eredményei oldalon találhatók.

A verseny neve Helyezettek

Országos Kata Bajnokság, Újlengyel - 2020.

1. hely: Saláta Márk

2. hely: Schell Viktória

3. hely: Boldizsár Csaba

3. hely: Sárossy Igor

3. hely: Kovács Milán

3. hely: Poroszkai József

3. hely: ifjabb Poroszkai József

5. hely: Szauter Gergő

5. hely: Palásti Csaba

5. hely: Kovácsné Szalai Annamária

Mikulás Kupa, Dorog - 2019.

Kovácsné Szalai Annamária: 3. hely

Boldizsár Csaba: 4.hely

Kovács Milán: 5. hely

Országos Kata Bajnokság, Cegléd - 2019.

Saláta Márk 1. hely

Poroszkai József 1. hely

ifjabb Poroszkai József 2. hely

Palásti Csaba 2. hely

Boldizsár Csaba 2. hely

Kovácsné Szalai Annamária 3. hely

Kovács Milán 4. hely

Szlovák nemzetközi karate bajnokság, Muzsla - 2019.

Saláta Márk 1. hely

Kovácsné Szalai Annamária 1. hely

Poroszkai József 2. hely

ifjabb Poroszkai József 2. hely

Kovács Milán 3. hely

Balaton régiós karate bajnokság, Tab-2019.

Boldizsár Csaba 2. hely

Kovács Milán 3. hely

21. Kata Bajnokság - Velence, 2019.

1. hely: Nagy Zsófia

1. hely: Saláta Márk

2. hely: Poroszkai József

3. hely: ifj. Poroszkai József

3. hely: Kovács Milán

5. hely: Hunya Mónika

Ensi Kupa 2019, Érd

Kovács Milán: 1. hely + 3. hely

Saláta Márk: 3. hely

Boldizsár Csaba: 4. hely

Mikulás Kupa 2018, Cegléd

Kovács Milán: 2. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

Maglóczky Tamás: 3. hely

Maglóczky Szilárd: Pontszerző hely

21. Szlovák Nemzetközi Karate Bajnokság 2018

1.hely: Nagy Zsófia

1.hely: Kovácsné Szalai Annamária

1.hely: Saláta Márk

2. hely: Boldizsár Csaba

2.hely: Hunya Mónika

2.hely: Szalai Mihály

3.hely: Kovács Milán

 

Solfruit Karate Kupa 2018, Pilismarót

Kovács Milán: 1. hely

Boldizsár Csaba: 4. hely

IV. Ensi Kupa - Érd, 2018

Kovács Milán: 2. hely

Szalai Mihály: 3. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

 

 

20. Szlovák bajnokság - Muzla, 2017.

Horváth Gergő: 1. hely

Balázs Kristóf: 1. hely

Szalai Mihály: 2. hely

Füle Roland: 2. hely

Boldizsár Csaba: 2. hely

19. Kata Bajnokság - Szabó Lajos Emlékverseny - 2017, Csolnok

Holecz Dávid: 1. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

Füle Roland: 2. hely

Dojcsák Boldizsár: 5. hely

Nagy Zsófia: 5. hely

Tadashii Kupa - Kiskunmajsa, 2015

Gőz Nóra: 3. hely

Horváth Gergő: 3. hely

Boldizsár Csaba: 5. hely

Európa Bajnokság - Berlin, 2015

Ensi Nemzetközi Karate Kupa - Érd, 2015

Gőz Nóra: 1. hely

Kis Kálmán: 3. hely

Szalatnyai László: kiesett

Szalatnyai Fanni: kiesett

IKO Kata Magyar Bajnokság - Gyál, 2015

Váradi Palotai Márton: 1. hely

Holecz Dávid: 1. hely

Rakitai Márk: 1. hely

Hollósi Laura: 2. hely

Horváth Gergő: 2. hely

Dojcsák Boldizsár: 3. hely

Szalatnyai László: 3. hely

Csatári Bálint: 3. hely

Szalatnyai Fanni: 4. hely

Szabó Máté: 4. hely

Szabó Ádám: 5. hely

Boldizsár Csaba: Pontszerző hely

Diákolimpia Országos Döntő - Veszprém, 2015

Hollósi Laura: Pontszerző hely

Horváth Gergő: Pontszerző hely

Dojcsák Boldizsár: Pontszerző hely

 

 

Diákolimpia Országos Elődöntő - Várpalota, 2015

Hollósi Laura: 2. hely

Gőz Nóra: 5. hely

Horváth Gergő: 5. hely

Boldizsár Csaba: Pontszerző hely

Dojcsák Boldizsár: Pontszerző hely

Háziverseny, Felsőpakony - 2015

Gőz Nóra:  1. hely

Szalatnyai Fanni:  1. hely

Szalatnyai László:  1. hely

Urszinyi Roland:  4. hely

Mikulás Kupa, Balassagyarmat - 2014

Váradi-Palotai Márton: 2. hely

Hollósi Laura: 2. hely

Szalatnyai Fanni: 3. hely

Szalatnyai László: 3. hely

Boldizsár Csaba: 4. hely

Urszinyi Roland: Pontszerző hely

Gőz Nóra: Sérülés miatt feladta

Bushido Kupa, Budapest - 2014

Váradi Palotai Márton - 1. hely

Szalatnyai Fanni - 1. hely

Gőz Nóra - 2. hely

Rakitai Márk - 3. hely

Szalatnyai László - Pontszerző hely

Szlovák Bajnokság, Muzla - 2014

Horváth Gergő: 1. hely

Csatári Bálint: 1. hely

Szalai Mihály: 2. hely

Boldizsár Csaba: 2. hely

Váradi Palotai Márton: 3. hely

Nagy Zsófia: 3. hely

Rakitai Márk: 4. hely

II. Komló Kupa, Komló - 2014

Gőz Nóra: 2. hely

Horváth Gergő: 2. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

Dorog Kupa, Utánpótlás Karate Verseny, 2014.

Gőz Nóra: 1. hely

Szabó Péter: 3. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

Rakitai Márk: 3. hely

Szalatnyai László: 3. hely

Sosai Memorial Championship, Pilismarót, 2014.

Gőz Nóra: 2. hely

Szalai Mihály: 2. hely

Váradi-P. Márton: 3. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

Szalatnyai Fanni: 3. hely

Német Bajnokság, Eislingen, 2014.

Váradi Palotai Márton : 3. hely

Szalatnyai László: 4. hely

Diákolimpia Országos Elődöntő, Várpalota - 2014

Gőz Nóra : 2. hely

Váradi Palotai Márton: Kumite: 2. hely, Kata: 3. hely

Csatári Bálint: 3. hely

Szalatnyai László: Pontszerző hely

Szabó Péter: Pontszerző hely

Horváth Gergő: 5. hely

Kata Magyar Bajnokság, Balassagyarmat, 2014.

Horváth Gergő - 1. hely

Holecz Dávid - 2. hely

Rakitai Márk - 3. hely

Gőz Nóra - Pontszerző hely

Váradi P. Márton - Pontszerző hely

Mikulás Kupa - Győr, 2013.

György Gábor: 1. hely

Szalatnyai László: 1. hely

Váradi-Palotai Márton: 1. hely

György József: 2. hely

Nagy Ádám: 3. hely

Szalatnyai Fanni: 3. hely

Gőz Nóra: 3. hely

Szabó Péter: Pontszerző hely

Oldalak