A Sanbon SE karatékáinak versenyeredményei - képekkel

Az eredmények egyéni összesítése a Karatékák eredményei oldalon találhatók.

Ensi Kupa - Halász Károly Emlékverseny, Martonvásár - 2024.

Kumite (küzdelem): 1. helyezést ért el ifj. Smahó Péter és Smahó Gergő.
3. helyezést ért el: ifj. Poroszkai József, Bánszki Gergő és Szauter Gergő

Kata (formagyakorlat): Ezüstérmes lett Smahó Gergő, Szauter Gergő
Bronzérmes lett: Poroszkai Noémi és Somogyi-Csanád Patrícia
Pontszerző helyen végzett Bánszki Gábor.

Tovább a teljes tartalomra >>>: megtekintés

Dr. Gáz Kupa Országos Kata Verseny - Alsóörs, 2023.

1. hely - Szauter Gergő

A Sosai Memorial Weekend részeként zajlott le Alsóörsön a Dr. Gáz Kupa országos kata verseny, ahol a gyáli Sanbon Se-ből Szauter Gergő aranyérmes lett.

Gratulálunk, Hajrá Gyál! Osu - A.Gy.

Országos Kata Bajnokság, Újlengyel - 2020.

5. hely: Kovácsné Szalai Annamária

Országos Kyokushin Karate Kata Bajnokság - Újlengyel, 2020.

Újlengyel adott otthont a 2020-as év tavaszi kata (formagyakorlat) versenynek, ahol kb. 220 karatéka mérte össze tudását.
A Sanbon Sportegyesületünkből 10 sportoló vett részt a versenyen. Hét versenyzőnknek sikerült dobogóra állnia; Első helyezést ért el Saláta Márk a kék övesek között. Ezüstérmet szerzett első versenyén a felnőtt női narancssárga öves kategóriában Schell Viktória. Bronzérmes lett szintén első versenyén Sárossy Igor a gyerek 1. narancs öves kategóriában. Harmadik lett még Boldizsár Csaba junior barna-fekete öves kategóriában, Kovács Milán, Poroszkai József és ifjabb Poroszkai József is a bronznak örülhetett.
Kovácsné Szalai Annamária, Palásti Csaba és első karate versenyén szereplő Szauter Gergő pontszerző helyen végeztek.

Gratulálunk a Sanbon Se versenyzőinek ! Hajrá Gyál, hajrá Sanbon Se !

sensei Ambrus György 3. dan

Mikulás Kupa, Dorog - 2019.

Kovácsné Szalai Annamária: 3. hely

Boldizsár Csaba: 4.hely

Kovács Milán: 5. hely

Kyokushin Mikulás Kupa - Dorog, 2019.

Dorogon 240 versenyző küzdött az év utolsó versenyén, a Mikulás Kupán.
Ausztriából, Horvátországból és Szlovákiából is szép számmal jöttek karatékák.
A Sanbon Se három fővel vett részt. Kovácsné Szalai Annamária ért el 3. helyezést felnőtt "B" kategóriában. Boldizsár Csaba 4. helyen végzett a junior barna, fekete öves fiúk között. Kovács Milán pedig a gyerek III. kategóriában két küzdelem után pontszerző helyen végzett.

Gratulálunk az egész éves eredményekhez ! 7 arany, 7 ezüst, 8 bronzérem! Hajrá Sanbon Se Gyál!

Kovács Milán 4. hely

Országos Kyokushin Karate Kata Bajnokság, Cegléd 2019.

November 9-én Cegléden Országos Kata(formagyakorlat) bajnokságot rendezett az I.K.O. Kyokushinkai Karate Stílusszervezet. Egyéni és csapat versenyszámokban mérték össze tudásukat a versenyzők.
A Sanbon sportegyesületből hét karatéka vett részt a megmérettetésen. Mindenki dobogón végzett a következő eredményekkel: Saláta Márk 1. hely, Poroszkai József 1. hely, Boldizsár Csaba 2. hely, ifjabb Poroszkai József 2. hely, Palásti Csaba 2. hely, Kovácsné Szalai Annamária 3. hely és Kovács Milán 4. hely.

Gratulálunk nekik ! Hajrá Sanbon Se Gyál ! Osu !

Szlovák nemzetközi karate bajnokság, Muzsla - 2019.

Kovácsné Szalai Annamária 1. hely

Poroszkai József 2. hely

Kovács Milán 3. hely

2019-ben is Muzslán került megrendezésre három ország(Szlovákia,Ausztria,Magyarország) részvételével egy nemzetközi Kyokushin Karate bajnokság, ahol a Sanbon Se versenyzői is összemérték tudásukat ellenfeleikkel.
A versenyen Kata(formagyakorlat) és Kumite(küzdelem) versenyszámban vehettek részt a karatékák.
A Sanbon Sportegyesület mind az öt harcosa éremmel tért haza.
Első helyen végzett Saláta Márk az ifik között. Szintén aranyérmes lett felnőtt korosztályban Kovácsné Szalai Annamária. Ezüstérmet gyűjtött be apa és fia, Poroszkai József és ifjabb Poroszkai József a narancssárga öves kategóriában. Harmadik helyet szerzett Kovács Milán a 6-7 éves narancssárga öves gyerekek között.

Gratulálunk ! Hajrá Sanbon Se Gyál !

sensei Ambrus György 3.dan

Balaton régiós karate bajnokság, Tab-2019.

Dr. Gáz Kupa - Tab, 2019

A balatoni régióban került megrendezésre az I.K.O. Kyokushinkai Stílusszervezet utánpótlás karate versenye október 5-én.
A Sanbon Sportegyesületből ketten vettek részt, kumite(küzdelem)versenyszámban.
Boldizsár Csaba ezüstérmet szerzett az ifi, könnyűsúly kategóriában.
Kovács Milán a gyermek 3-as kategóriában lett bronzérmes.

Gratulálunk a versenyzőknek ! Osu !

21. Kata Bajnokság - Velence, 2019.

1. hely: Nagy Zsófia

2. hely: Poroszkai József

3. hely: ifj. Poroszkai József

5. hely: Hunya Mónika

Sion King Kyokushin Karate Verseny - Velence, 2019.

2014. után második alkalommal rendezte meg az I.K.O. Kyokushinkai Stílusszervezet a Sosai Oyama emlék hétvégét - Sosai Memorial Weekend néven. Péntektől vasárnapig folyamatos karate non-stop Velencén.
Szombaton kata(formagyakorlat) versenyszámban rendeztek bajnokságot minden korosztálynak.
A Sanbon Karate Sportegyesületből 5-en vettek részt a megmérettetésen:
1. helyezet lett: Saláta Márk és Nagy Zsófia
2. helyezet lett: Poroszkai József
3. helyezet lett: ifj. Poroszkai József és Kovács Milán
Két arany; egy ezüst és két bronzéremmel tértünk haza.

A karatékák izgultak ugyan, hiszen voltak akiknek első versenye volt ez, de várakozáson felüli teljesítményt nyújtottak.

Gratulálunk ! Hajrá Sanbon SE. !

Ensi Kupa 2019, Érd

Kovács Milán: 1. hely + 3. hely

Saláta Márk: 3. hely

Boldizsár Csaba: 4. hely

A Sanbon Se részt vett a 2019-es Nemzetközi Ensi Karate Kupán.

Mikulás Kupa 2018, Cegléd

Kovács Milán: 2. hely

Boldizsár Csaba: 3. hely

Maglóczky Tamás: 3. hely

Maglóczky Szilárd: Pontszerző hely

Mikulás Kupa - Borzák Norbert Emlékverseny, Cegléd 2018

A ceglédi judo csarnokban volt megrendezve dec.8-án az IKO Kyokushinkai Stílusszervezet Mikulás Kupája 200 résztvevővel.
A Sanbon Sportegyesületből négy karatéka indult: Kovács Milán ovis fej-boka küzdelemben ezüstérmes lett, Boldizsár Csaba ifi könnyűsúly kategóriában bronzérmet szerzett, és szintén 3. helyezést ért el első versenyén Maglóczky Tamás a gyerek 3 kategóriában. Pontszerző helyen végzett még Maglóczky Szilárd.

Gratulálunk a versenyzőknek ! Hajrá Sanbon Se !