Karate versenyeredmények
A Sanbon SE karatékáinak versenyeredményei
Az eredmények egyéni összesítése a Karatékák eredményei oldalon találhatók.
A verseny neve | Helyezettek | |
---|---|---|
Shinju-Kai Kupa - Győr, 2009. |
Berta Cintia: 2.hely |
|
Mikulás Kupa - Salgótarján, 2009. |
ifj.Máj Miklós: 1.hely György Gábor: 1.hely Wrábel Levente: 3.hely György Dávid: 4.hely Csatári Bálint: 4.hely |
|
Érd Kupa - Érd, 2009. |
Berta Cintia: 1.hely Csatári Bálint: 3.hely György Dávid: 3.hely |
|
Kata Magyar Bajnokság - Balassagyarmat, 2009. |
Csatári Bálint: 1.hely Fanfuri Theo: 2.hely György Dávid: 3. hely Berta Cintia: 4.hely |
|
Pc-Horse Kupa - Pilismarót, 2009. |
Kumite (küzdelem): ifj. Máj Miklós: 2.hely Szabó Péter: 3.hely Kis Gergely: 3.hely Váradi-Palotai Márton: 3.hely György Dávid: 4hely Wrábel Levente: 4. hely Berta Cintia: 4. hely Csatári Bálint: 5 hely Kata versenyszám: Ambrus György: 2.hely |
|
Mikulás Kupa - Salgótarján, 2008. |
Csatári Bálint: 1.hely Giák Paulina: 2.hely György Dávid: 3.hely Berta Cintia: 3.hely |
|
Kata Bajnokság - Balassagyarmat, 2007. |
Hegyesi Richárd: 3.hely |
|
Mikulás Kupa - Salgótarján, 2006. |
Boros Dániel: 2.hely Bráth Gergely: 3.hely |
|
Gyál Kupa - Gyál, 2005. |
Fenyvesi Sándor: 2.hely Balogh Nikoletta Dóra:2.hely Szalai Éva: 3.hely Szalai Annamária: 3.hely |
|
Kata Bajnokság - Balassagyarmat, 2003. |
Ambrus György: 1.hely Pusztai László: 2.hely Fenyvesi Sándor: 3.hely Balogh Nikoletta Dóra: 3.hely Bódis Dávid: 3.hely Ábrók László: 3.hely Ambrus Máté: 4.hely |
|
Gyál Kupa - Gyál, 2003. |
Ambrus György: 1.hely Gergely Judit: 1.hely Fenyvesi Sándor: 1.hely Ábrók László: 2.hely Bódis Dávid: 2.hely Balogh Nikoletta Dóra: 3.hely Rózenthal Alexandra: 3.hely |
|
Tameshiwari - Pilismarót, 2003. |
Ambrus György: 1.hely Ambrus Máté: 2.hely |
|
Magyar Bajnokság - Szentes, 2002. |
Balogh Nikoletta Dóra: 1.hely Fenyvesi Sándor: 2.hely Váczi Dániel: 3.hely Ábrók László: 3.hely Bódis Dávid: 3.hely Kovács Noémi: 3.hely |
|
Szegvár Kupa - Szegvár, 2002. |
Megellai Mátyás: 3.hely Ábrók László: 3.hely Bódis Dávid: 3.hely |
|
Gárdony Kupa - Gárdony, 2002. |
Balogh Nikoletta Dóra: 2.hely Tombócz Fanni: 2.hely Seres Henrietta: 2.hely Nagy Laura: 3.hely Szűcs Zoltán: 2.hely Rózenthal Alexandra: 3.hely Tóth Balázs: 3.hely |
|
Contact Kupa - Dorog, 2001. |
Ambrus György: 1.hely Fenyvesi Sándor: 1.hely Ábrók László: 1.hely Váczi Dániel: 1.hely Bódis Dávid: 2.hely Szakács Tamás: 2.hely Forrai Viktória: 2.hely Giák Éva: 2.hely Piroska Dávid: 3.hely Szalai Éva: 3.hely |
|
Gyál Kupa - Gyál, 2000. |
Ambrus György: 1.hely Gergely Judit: 1.hely Ábrók László: 2.hely Bódis Dávid: 2.hely Kovács Noémi: 2.hely Kugler Orsolya: 3.hely Zal Bajar: 3.hely |
|
Magyar Bajnokság - Szentes, 2000. |
Ambrus György: 3.hely Ábrók László: 3.hely Bódis Dávid: 3.hely |
|
Kőbánya Kupa - Budapest, 2000. |
Ábrók László: 1.hely Bódis Dávid: 1.hely Ambrus György: 2.hely Farkas Norbert: 2.hely Gulyás Márk: 1.hely Tábi János: 3.hely Gergely Judit: 2.hely Ádám Gergely Áron: 3.hely |
|
Zseliz Kupa - Szlovákia, 1999. |
Ambrus György: 1.hely Kiss Brigitta: 2.hely Kovács Noémi: 2.hely Gergely Judit: 1.hely Ábrók László: 1.hely Bódis Dávid: 3.hely |
|
Mikulás Kupa - Salgótarján, 1999. |
Ambrus György: 1.hely Zal Bajar: 1.hely Kugler Orsolya: 2. hely Balogh Nikoletta Dóra: 3. hely Gergely Judit: 2.hely |
|
Szőgyén kupa - 1999. (Szlovákia) |
Ambrus György: 2.hely Kiss Brigitta: 3. hely |
|
Contact Kupa - Dorog, 1999. |
Ambrus György: 1.hely Zal Bajar: 2.hely Kugler Orsolya: 1.hely Balogh Nikoletta Dóra: 2.hely Kovács Noémi: 3.hely Gergely Judit: 1.hely Nagy Norbert: 3.hely Ábrók László: 2.hely Bódis Dávid: 2.hely |
|
Tameshiwari - Budapest, 1999. |
Ambrus György: 2.hely Zal Bajar: 3.hely Kugler Orsolya: 2.hely Kovács Noémi: 1.hely Gergely Judit: 1.hely Bódis Dávid: 3.hely Ábrók László: 3.hely |
|
Mikulás Kupa - Salgótarján, 1998. |
Ambrus György: 1.hely Gergely Judit: 1.hely Ábrók László: 2.hely Bódis Dávid: 2.hely |