21. Szlovák Nemzetközi Karate Bajnokság 2018

2.hely: Hunya Mónika

2.hely: Szalai Mihály

3.hely: Kovács Milán

21. Szlovák Nemzetközi Karate Bajnokság - Senpai Mrhal Jirí emlékverseny

2018. 10. 27-én Muzsla város adott otthont a 21. Szlovák Bajnokságnak, amelyen a Sanbon karate sportegyesület is részt vett.
Két versenyszámban indulhattak a versenyzők: KATA(formagyakorlat) és KUMITE(küzdelem).
A Sanbon sportegyesületből 7 versenyző indult és lépett tatamira. Mind a hét karatékánk dobogós helyen végzett: Nagy Zsófia felnőtt sárga öves kategóriában aranyérmet szerzett, Saláta Márk az ifi korcsoportban a narancssárga öveseknél lett első, míg Kovácsné Szalai Annamária a felnőtt zöld öves mezőnyben állt a dobogó felső fokára.
Ezüstéremnek örülhetett Boldizsár Csaba az ifi barna öves kategóriában, Szalai Mihály a felnőtt férfiaknál, valamint Hunya Mónika a nőknél állt második helyre a dobogón. Kovács Milán az ovis fehér öves kategóriában lett bronzérmes első kata versenyén.

Gratulálunk a versenyzőknek ! Hajrá Sanbon S.E. !